Małpi gaj

W Krzeszowie w otoczeniu malowniczych lasów powstał unikalny park linowy - Małpi Gaj. Atrakcje znajdujące się w Parku Linowym to wysokościowy system platform i przeszkód linowych zainstalowanych na palach, które w całości tworzą jedną trasę. Projektując Małpi Gaj stworzono miejsce, w którym każdy niezależnie od wieku i kondycji fizycznej znajdzie coś dla siebie. W krzeszowskim parku linowym znajduje się 3 trasy zróżnicowane na trudność. Trasy zamontowane są na wysokości 2,5 m, 6 m oraz 9 m. Do dyspozycji jest 30 przeszkód, a najłatwiejsza trasa dostępna będzie dla dzieci w wieku nawet sześciu lat. Miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mogli sprawdzić swoich sił na rozciągniętych mostach siatkach oraz innych przeszkodach. Przejście trasy dostarczy niesamowitych wrażeń nie tylko amatorom wspinaczki, ale każdemu kto choć raz stanie na jednej z platform.

Odwiedzenie tego miejsca gwarantuje dobrą zabawę oraz doświadczenie niezapomnianych przeżyć i emocji.

Beneficjentem projektu jest Gmina Krzeszów będąca jednostką samorządu terytorialnego. Projekt realizowany jest w partnerstwie z Gminą Kuryłówka oraz Parafią Rzymsko - Katolicką p.w. Narodzenia NMP w Krzeszowie. Podmiotem odpowiedzialnym za prawidłowe wdrożenie i realizację projektu jest Gmina Krzeszów.

KONTAKT

Gminny Zakład Sportu i Rekreacji w Krzeszowie
ul. Pocztowa 26
37-418 Krzeszów
tel. kom. 500 296 145
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
http://blekitny-san.pl/

Na mapie:

LGD Nisko

Ekomuzeum

Ekomuzeum w Widłach Wisły i Sanu


Kultura lokalna


Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj105
mod_vvisit_counterWczoraj112
mod_vvisit_counterW tym tygodniu217
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu946
mod_vvisit_counterUnikalnych odwiedzin2969007

2021-04-13 18:26

Kwatery Agroturystyczne

Baza adresowa kwater agroturystycznych z terenu powiatu niżańskiego.

Hotele i pensjonaty

Hotele, pokoje, pensjonaty oraz domy wczasowe na terenie powiatu niżańskiego.

Restauracje i puby

Restauracje, puby, kawiarnie oraz lokale gastronomiczne w powiecie niżańskim.

Panel logowania