Hotel Galicja i Tanew

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy Tanew to kompleks 2 hoteli Galicja i Tanew położonych nad brzegiem rzeki Tanew w Ulanowie. Hotele łącznie posiadają 130 miejsc noclegowych. Stylowe restauracje obu hoteli zapraszają na doskonałe dania kuchni polskiej i nie tylko. Hotel dysponuje kilkoma salami szkoleniowymi. Na salach bankietowych organizowane są wesela odpowiednio do 200 osób Hotel Galicja, 150 Hotel Tanew. Szkolenia, wesela, uroczystości rodzinne, bankiety o doskonałą organizację zadba zespół wyspecjalizowanych pracowników.

Na terenie ośrodka znajduje się wiele atrakcji dla starszych i tych najmłodszych. W okresie letnim zapraszamy na piłkę siatkową, koszykówkę, tenisa ziemnego czy na spływ kajakowy rzeką Tanew. Od marca 2011 ruszyła również szkoła jazdy konnej. Turystów chcących odetchnąć od zgiełku miast zapraszamy do domków letniskowych położonych w zaciszu leśnym. Dla najmłodszych przygotowany został duży plac zabaw z wieloma elementami na których mogą wykonywać różnorakie ćwiczenia przy okazji doskonale się bawiąc. W letnie dni zapraszamy najmłodszych na dmuchaną zjeżdżalnię. Zabawa na niej to niezapomniane przeżycia.

Tereny wokół ośrodka to doskonale miejsce na spacery, nordic walking czy przejażdżki rowerowe. Co roku dobywa się również cross rowerowy dla wszystkich amatorów jazdy rowerowej i aktywnego wypoczynku. W hotelu Galicja znajduje się również sala fitness.

Okres zimowy to kuligi, trasy na narty biegowe i organizowany corocznie bieg flisaków. Do hotelu zapraszamy na rozgrzewającą saunę, partyjkę bilarda czy rozgrywki w piłkarzyki.

Dla grup zorganizowanych istnieją ogromne możliwości zorganizowania wolego czasu przy w współpracy z firmami zewnętrznymi: paintball, quady, olimpiady na wesoło, oraz różnego rodzaju atrakcje. W okresie wakacyjnym organizowane są na terenie ośrodka turnieje amatorskich drużyn piłki plażowej, piknik rodzinny oraz wiele innych atrakcji.

Kwatery Agroturystyczne

Baza adresowa kwater agroturystycznych z terenu powiatu niżańskiego.

Hotele i pensjonaty

Hotele, pokoje, pensjonaty oraz domy wczasowe na terenie powiatu niżańskiego.

Restauracje i puby

Restauracje, puby, kawiarnie oraz lokale gastronomiczne w powiecie niżańskim.

Panel logowania